• ZADNJI REZULTAT

Alumnus - Brod 035

7 - 6

Loš vikend iza Alumnusa

IMG_256467452314268Malonogometaši Alumnusa i Jakov Ungarov neće ovaj vikend pamtiti po dobrome. Jako duga polusezona uzima svoj danak pa je nakon jako dugo vremena Alumnus ubilježiio tri poraza za redom u domaćem natjecanju. U petak je u sklopu 10. kola 1. HMNL u Martinovci slavilo Novo Vrijeme, da bi u ponedjeljak u finalu regionalnog kupa Futsal Dinamo tijesno pobjedio rezultatom 4:3.

Novo Vrijeme se u petak predstavilo agresivnom igrom na koju igrači Alumnusa nisu imali odgovora. Prvu polovicu poluvremena gosti su zaključili s 2:0, da bi Perić prije predaha donio nadu u preokret. Ipak u drugom poluvremenu nije bilo snage za nešto više, na kraju su gosti slavili s visokih 6:3.

U ponedjeljak se Alumnus u finalu regionalnog kupa susreo s MNK Futsal Dinamo. U fantastičnoj atmosferi dupkom ispunjenje dvorane Dražena Petrovića Studenti su u posljednjim trenutcima susreta ispustili vodstvo i tako ostali bez nastupa u osmini finala Hrvatskog kupa.

Uigranom kombinacijom iz kornera Grbeša je donio prednost Alumnusu, a dok se igrači Dinama nisu ni snašli, Penava bježi Purgaru i prebacuje Škorića za 2:0. Do kraja poluvremena odlični Futsal Dinamo smanjuje preko Pezelja koji u mrežu uspijeva ugurati i loptu i tu večer odličnog Vuka.

U drugom poluvremenu nakon isključenja gostujućeg igrača Grbeša svojim drugim pogotkom povećava vodstvo Alumnusa, ali na žalost navijača Studenata to je bilo to što se tiče Alumnusa. Futsal Dinamo smanjuje preko bivšeg Alumnusova igrača na 3:2, da bi u posljednjih minutu i pol, prvo s igračem-golmanom, a nakon isljučenja Horvata i igračem više postigli dva pogotka i postavili konačnih 4:3.

IMG_256332854841123Uz isključenje Horvata veliki problem momčadi Alumnusa je i ozljeda Penave koji je početkom drugog poluvremena morao napustiti utakmicu, ali u klubu se nadaju da će biti spreman za sljedeće prvenstveno kolo.

U 11. kolu Alumnus očekuje još jedno izuzetno teško gostovanje. Studenti će na daleki put u Dubrovnik gdje ih očekuje opasni Square.