Alumnus - Brod 035

7 - 6

Alumnus odlično otvorio novu sezonu

Tekst preuzet sa hrsport.net

Najveće iznenađenje prvog kola 1.HMNL dogodilo se u vrgoračkom Domu sportova u kojem je Alumnus neočekivano dobio Vrgorac sa 6:4. Iako Vrgorčani imaju velikog problema s ozljedama, i Alumnus je stigao bez nekoliko bitnih igrača, te konačna pobjeda Studenata predstavlja iznenađenje.

Prvi je u vodstvo ipak stigao Vrgorac preko Zrinka Markotića u 11. minuti utakmice. No, Alumnus uzvraća u 15. pogotkom Luke Davidovića. Vrgorac je ponovno poveo u zadnjoj minuti preko Markotića, da bi Alumnus izjednačio svega nekoliko sekundi kasnije preko Ivana Matana.

Alumnus je do prvog vodstva stigao u 26. preko novog pojačanja Ivana Majića, a na dva razlike postavlja Pintar u 32. Pet minuta prije kraja Studenti su došli na korak do pobjede drugim pogotkom Matana.

Međutim, Vrgorac s dva brza pogotka, preko Alena Vukovića i Duška Martinca smanjuje na 4.5, da bi ipak u samoj završnici dvoboja sjajni Majić svojim drugim pogotkom definitivno riješio pitanje pobjednika.

Sljedeće kolo Alumnus igra protiv Futsal Dinama, u subotu 8.10. u 18h u SD Martinovka.